بازسازی ساختمان
تعویض سیستم سرمایش در بازسازی ساختمان
تیر ۳۱, ۱۳۹۶
برای بازسازی آشپزخانه آستین ها را بالا بزنید
مرداد ۲, ۱۳۹۶

بازسازی ساختمان

اهمیت طرح قبل از بازسازی ساختمان

امری که مشخص است این است که شما تمایل به بازسازی ساختمان خود دارید. خانه ی ویلایی قدیمی شما یا آپارتمانی که در آن سکونت دارید ممکن است به علت گذشت زمان دچار فرسودگی شده باشد. شما می توانید از راه بازسازی ساختمان بجای نوسازی و تخریب چند سال دیگر نیز از همان ملک قدیمی خود استفاده کنید. برای اینکه بتوانید بازسازی ساختمان خود را در مدت زمان کمتر و با صرف هزینه های مدیریت شده ای انجام دهید نیازمند طراحی قبل از اجرا هستید. با سیتاک همراه باشید تا نکاتی در مورد طرح های قبل از اجرای بازسازی ساختمان را با شما مطرح کند.

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان

طرح اولیه به افکار شما نظم می دهد:

در زندگی شخصی و کاری نیز همینطور است. شما با صرف اندکی زمان و برنامه ریزی قبل از شروع هر کاری می توانید به افکار خود در آن زمینه نظم دهید. از آشفتگی و سردرگمی رهایی پیدا می کنید و دقیقاً می دانید که باید چه کاری را در چه زمانی انجام دهید. در بازسازی ساختمان مهم ترین عامل که می تواند به منزله ی سرمایه شما تلقی شود، طراحی قبل از اجرا است. شرکت های تخصصی بازسازی ساختمان ابتدا در جلسات حضوری اقدام به برداشت اندازه ها می کنند و بر طبق نظرات و سلیقه شما و از همه مهمتر نیازهای شما اقدام به طراحی اولیه می کنند. در طراحی اولیه همه چیز مشخص می شود. اینکه شما در ابتدا باید از کجا شروع کنید. چقدر هزینه خواهید داشت. از چه متریالی باید استفاده کنید. و در نهایت اینکه ساختمان و آپارتمان شما پس از بازسازی چه شکلی می شود.

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان

تغییرات در طرح اتفاق می افتد:

گاهی ممکن است شما تغییراتی را در طرح اولیه لحاظ کنید. یکی از مزایای طراحی قبل از اجرا همین است. شما می توانید با توجه به دیدن آپارتمان خود قبل از اجرا و شکل و شمایلی که پس از اجرا پیدا می کند اقدام به دستکاری در طرح کنید. طرح و مدل دیوارها را تغییر دهید. نوع کابینت آشپزخانه را عوض کنید. درب های ورودی و داخلی را با طرح های بهتری دیزاین کنید و خلاصه هر تغییری را که صلاح می دانید در طراحی اولیه در نظر بگیرید. اگر شما طرح قبلی نداشته باشید ممکن است دچار خطاهای محاسباتی شوید. ممکن است نتوانید هزینه های بازسازی ساختمان را پیشبینی کنید و در حین اجرا به لحاظ مالی کم بیاورید. اگر طرحی برای اجرا نداشته باشید قاعدتاً استرس بالایی خواهید داشت و مطمئن باشید که کارها خراب می شوند.

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان

باعث صرفه جویی در هزینه و زمان می شود:

یک قاعده کلی برای برنامه ریزی های قبل از اجرا وجود دارد و آنهم اینکه همیشه اگر قبل از بازسازی ساختمان طراحی اولیه و ۳ بعدی را انجام دهید مطمئن خواهید بود که هزینه و زمان کمتری را صرف خواهید کرد. از این جهت برنامه ریزی و طراحی دارای اهمیت می باشد که همه چیز طبق قاعده و نظم جلو خواهد رفت. در کار حساسی مانند بازسازی ساختمان و بازسازی آپارتمان که یک اشتباه کوچک می تواند خسارات زیادی را به بار آورد، طراحی اولیه می تواند از این خطاها جلوگیری کند. پیشنهاد سیتاک به شما این است که با شرکت های طراحی و بازسازی ساختمان مشورت نمایید و قبل از شروع کار طرح و برنامه ای مشخص را آماده سازی کنید. شما با طرح اولیه کاملاً می دانید که چه متریالی و با چه متراژی نیاز دارید. به موقع آنها را خریداری می کنید و تیم اجرایی نیز آنرا اجرا می کند.

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان

شرکت سیتاک مشاور و طراح و مجری کلیه امور بازسازی ساختمان به صورت کلی و جزئی است.

دیگر خدمات سیتاک

اخذ جواز ساخت

طراحی نما

طراحی ویلا

طراحی دکوراسیون داخلی

دکوراسیون مغازه

خانه هوشمند

چیلر

دیدگاه ها بسته شده است