تعریف سناریو

خانه هوشمند

جهت کسب اطلاعات بیشتر فرم دریافت مشاوره رایگان را تکمیل نمایید.

از مهمترین قابلیت های خانه هوشمند آریان می توان به تعریف سناریوی هوشمند اشاره نمود. این قابلیت به شما کمک می کند تا بتوانید مجموعه ای از اتفاقات مورد نظر خود، که غالباً اجرا می کنید را به عنوان برنامه برای سیستم تعریف کنید. از این پس شما با تنظیم خودکار یا فقط با لمس یک کلید در گوشی هوشمند خود می توانید آن سناریو تعریف شده را به اجرا بگذارید. به عنوان مثال شما میتوانید همزمان سیستم پرده ها و صوت و تصویر را کنترل نمایید و این برنامه را هر روز راس ساعتی مشخص اجرا کنید.

می توان حالات مختلفی مانند میهمانی، ورزش، تولد، خواب و بیداری، مسافرت و بسیاری از حالتهای دیگر را طوری تعریف نمود که در هریک از آنها وضعیت چراغها، حالت پرده ها ، دمای هر مکان ، وضعیت سیستم صوت و تصویر و…. با لمس یک کلید و یا بصورت زمان دار در یک ساعت مشخص و بصورت دلخواه تغییر یابد.

بعنوان مثال می توانید سناریوی ورود به منزل را تعریف کنید و در هنگام ورود و با اجرای این سناریو لامپ های راهرو روشن شود ، پرده ها کشیده شوند و دمای محیط تنظیم گردد و سیستم صوتی موسیقی مورد علاقه شما را پخش نماید. شما در تعریف سناریوهای مختلف هیچ محدودیتی ندارید و میتوانید بینهایت سناریو را تعریف کنید و سیستم به صورت اتوماتیک سناریوها را اجرا می نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه خانه هوشمند مراجعه کنید.