به این مطلب امتیاز دهید

روف گاردن و محوطه سازی منزل یا محیط کار

تحريريه سيتاک
بهمن ۱۱ام, ۱۳۹۶
تعداد بازدید: ۱۵۳
طراحی کافه روف گاردن
طراحی کافه روف گاردن
مرداد ۸, ۱۳۹۷
اجرای روف گاردن در تراس

اجرای روف گاردن در تراس

این بخش از خدمات سیتاک کمی متفاوت تر از خدمات دیگر است. روف گاردن و محوطه سازی علاوه بر اینکه دانش بالایی لازم دارد نیازمند تجربه ای موفق نیز هست. در عصر حاضر شرکت هایی هستند که صرفا با در نظر گرفتن اصول اولیه ی طراحی فضای سبز اقدام به طراحی روف گاردن و محوطه سازی می کنند. برای این امر و تهیه و اجرای محصول نهایی، هم دانش تخصصی نیاز است و هم تجربه ای کارآمد. سیتاک شما را با روند طراحی و اجرای صحیح و اصولی روف گاردن و محوطه سازی آشنا می کند. کافی است با سیتاک همراه باشید یا سوالات خود را از طریق تلفن زیر از مشاوران سیتاک بپرسید.

۸۸۶۷۹۸۱۰

بخش مشاوره طراحی

اگر احساس می کنید باید روف گاردن آپارتمان خود را طراحی کنید می بایست به چند نکته حیاتی توجه داشته باشید. روف گاردن یا بام سبز یکی از آسانترین و در دسترس ترین راه ها برای رسیدن به فضایی سبز و آبی و آرامبخش است. شما می توانید در نزدیکترین محل به منزل یا محل کار خود، بام سبز را طراحی و اجرا کنید. روف گاردن ها بیشتر وابسته به متراژ بام هستند. هر چه متراژ کف بام مورد نظر بیشتر باشد، شما میتوانید ایده های بیشتری را در جهت زیباتر شدن روف گاردن خود در نظر بگیرید. بام های کوچک نیز خصوصیات خاص خود را در زیبایی دارند. اما فقط زیبایی ملاک ساخت روف گاردن نیست.

محوطه سازی و فضای سبز

محوطه سازی و فضای سبز

ابتدا پلان طراحی کنید:

شما برای هر تغییری در بازسازی ساختمان چه در طراحی دکوراسیون داخلی و چه در طراحی نما یا روف گاردن، ابتدا می بایست پلان اولیه را طراحی کنید. سیتاک به عنوان مشاور و طراح پروژه شما، این کار را انجام می دهد. پلان روف گاردن با پلان معماری متفاوت است. طراح شماست که می تواند مساحت بام منزل یا محل کار شما را به گونه ای طراحی کند که حتی خود شما هم باور نکنید که از یک بام بسیار ساده، چه روف گاردن زیبایی طراحی و اجرا می شود. تمام زیبایی روف گاردن شما به همین مرحله ی طراحی پلان بستگی دارد. این نکته که شما در کدام بخش از بام، آبنما می خواهید و در کدام قسمت، آلاچیق موضوعی است که در طراحی پلان جا نمایی می شود. کارشناسان و طراحان سیتاک پس از بازدید از بام و ارائه مشاوره اولیه، اقدام به نیاز سنجی بر اساس وضع موجود می کنند. پس از ۲ مرحله طراحی به پیشنهادی مناسب برای ارائه به شما خواهیم رسید. بنابراین پلان روف گاردن، بسیار دارای اهمیت می باشد.

ضمن اینکه فضاهای مورد نظر شما در پلان روف گاردن مشخص می شود، باربکیو، فضای سبز یا دیوار سبز، آلاچیق یا استراحتگاه موقت، فضایی برای مطالعه یا درک آرامش بیشتر از مزایای روف گاردن به شمار می رود. شما با طراحی صحیح و اصولی می توانید، این مزایا را در کنار یکدیگر داشته باشید. در این شلوغی و ازدحام شهرهای پر جمعیت داشتن روف گاردن شیک و کارآمد می تواند نسبت به خیلی از افراد، آرامش نسبی بیشتری را به شما و خانوادتان هدیه کند.

روف گاردن

روف گاردن

خدمات سیتاک در روف گاردن و محوطه سازی

  • بازدید و مشاوره اولیه رایگان
  • عقد قراداد طراحی سه بعدی
  • تهیه پلان اولیه
  • برآورد دقیق اجرا به لحاظ امور مالی و زمانی
  • اجرای نهایی طبق طرح های مصوب

طراحی نماطراحی ویلا و طراحی دکوراسیون داخلی تخصص ماست. 

شما یه گام تا رسیدن و در اختیار داشتن روف گاردن فاصله دارید. پیشنهاد می دهیم اگر در آپارتمان یا برج های مسکونی زندگی می کنید، حتما برای طراحی و اجرای روف گاردن با همسایه ها مشورت نمایید. حتما آنها نیز ایده هایی دارند که در هنگام طراحی می تواند بسیار مفید باشد. البته طراحی روف گاردن دارای ضوابط و استانداردهایی است که شما می توانید از آن ها بهره ببرید. سیتاک تا نهایی شدن پروژه روف گاردن شما در کنار شماست و در تمامی مراحل مشاوره های لازم رادر اختیارتان قرار می دهد.

طراحی ۳ بعدی روف گاردن و محوطه سازی

چه در محوطه سازی و طراحی حیاط و چه در بحث روف گاردن، طرح های ۳ بعدی از کل فضاها حرف اصلی را می زند. در قسمت طراحی آتلیه سیتاک، بر حسب اندازه های بام و محوطه اقدام به طراحی می کند و پس از آماده شدن ایده های اولیه با شما طرح را تکمیل می کند. تنها وظیفه شما این است که در جلسات هماهنگی طرح حضور داشته باشید تا بر اساس نظرات و ایده های شما طرح تکمیل شود. بخش دیگری در طراحی وجود دارد که مربوط به ابعاد و انداره های پروژه ی اجرایی است. در این بخش تمامی اندازه ها به صورت دقیق متره شده است و آماده برای اجرا است. ضمن اینکه در این مرحله می توان با توجه به ابعاد و اندازه ها، نوع متریال ها را نیز دقیق تر مشخص کرد.

اجرای روف گاردن

اجرای روف گاردن

اجرای نهایی روف گاردن

پس از مراحل طراحی و مشخص شدن نوع متریال ها و متره شدن اندازه ها، نوبت به اجرا میرسد. سیتاک با در اختیار داشتن نیروهای مجرب و خبره در زمینه اجرای روف گاردن و محوطه سازی تمام جزئیات در طرح های مصوب را اجرا می کند. شما می توانید در تمامی مراحل شاهد و ناظر بر امور اجرایی باشید. خرید متریال ها به هنگام عملیات اجرایی با نظر شما و استعلامات مجزا انجام می پذیرد.

شما عزیزان میتوانید همه روزه از ساعت ۹ صبح الی ۱۹ از مشاوران معماری سیتاک سوالات خود را بپرسید.

۰۲۱-۸۸۶۷۹۸۱۰  آتلیه طراحی

۰۹۱۹۲۰۶۲۹۸ فرهمند

دیدگاه ها بسته شده است