ساخت TV Room در بازسازی ساختمان

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد بازدید: ۱۴۳
تیر ۲۰ام, ۱۳۹۶
تحريريه سيتاک
هماهنگی پرده ها با دکوراسیون داخلی
تیر ۱۹, ۱۳۹۶
طراحی دکوراسیون داخلی
نقش مبلمان در طراحی دکوراسیون داخلی
تیر ۲۴, ۱۳۹۶
بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان

ساخت TV Room در بازسازی ساختمان

همانطور که می دانید بازسازی ساختمان دارای دسته بندی های مختلف است. بازسازی ساختمان و بازسازی آپارتمان به صورت کلی که در آن تمام بخش های ساختمان مورد ارزیابی و بازسازی قرار می گیرند و بازسازی ساختمان به صورت جزئی که در آن فقط بخش هایی که نیاز به ترمیم و مرمت دارند مورد بازسازی قرار می گیرند. قسمت هایی مانند آشپزخانه، اتاق پذیرایی، اتاق خواب، حمام و سرویس از جمله این موارد هستند. ولی نکته ای که وجود دارد این است که معمولاً در بازسازی ساختمان به صورت جزئی طراحی دکوراسیون داخلی منزل نیز انجام می گیرد تا اجزای داخلی منزل با یکدیگر در هماهنگی کامل باشند. با سیتاک همراه باشید تا در مورد ساخت و بازسازی TV Room صحبت کنیم.

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان

جایگاه TV Room :

معمولاً در خانه های بزرگ که بالای ۱۰۰ متر مربع مساحت دارند بخشی از خانه به عنوان TV Room تعریف می شود. این فضا معمولاً به عنوان یک فضای نشیمن ساده است که در آن تلویزیون و سیستم های صوتی و تصویری فعال است. این فضا می بایست از اتاق و سالن اصلی که کاربری پذیرایی دارند دور باشد. البته به علت کمبودن متراژ مفید در آپارتمان ها می توانید TV Room  را از فضای پذیرایی بوسیله دکورهایی جذاب یا ایجاد اختلاف سطح جدا کنید. به هر حال TV Room  یک فضای اختصاصی برای شما و خانواده است. البته می توانید میهمانان را بعد از صرف شام به این فضا دعوت کرده و از دورهم بودن لذت بیشتری ببرید.

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان

بهترین فضا برای ساخت TV Room جایی است که نه مقابل پنجره باشد نه دقیقاً پشت و چسبیده به آن. زیرا نور در ساعات روز مانع دیدن با کیفیت تصاویر می شود و ممکن است چشم شما را اذیت کند. شما می توانید در سراسر فضای پذیرایی منزل خود بخشی را با کاربری TV Room ایجاد کنید. اگر این فضا و بخش اصلی پذیرایی قابل تفکیک و جداسازی هست که حتماً اینکار را انجام دهید و این ۲ فضا را تفکیک کنید. ولی اگر متراژ مفید کم است و قابلیت تفکیک وجود ندارد می توانید بوسیله مبلمان این ۲ فضا را از هم تفکیک کنید. یادتان باشد مبلمان کلاسیک و مدرن خود را در بخش پذیرایی و مبلمان راحتی یا L (ال)  را در بخش TV Room مورد استفاده قرار دهید.

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان

دکوراسیون در بخش TV Room :

شما می توانید دیوار پشت در بخش TV Room را با یک طراحی ساده ولی خلاقانه دکور کنید. اینکه شما چقدر در این زمینه موفق می شوید بستگی به طرحی دارد که می خواهید آنرا اجرا کنید. عموماً در طراحی دکوراسیون داخلی بخصوص بخش TV Room از تابلوهایی بر روی دیوار استفاده می شود. شما می توانید از سنگ های دکوراتیو استفاده کرده و طرح خود را با آنها اجرا نمایید. یا حتی از چوب های دکوراتیو برای طراحی دیوار پشت TV Room بهره ببرید. تمام اینها در حد پیشنهاد است. این شمایید که می دانید کدامیک از این طرح ها برای دکوراسیون منزل شما مناسبتر است. یادتان باشد می توانید دیوار را به صورت ساده رها کنید به شرطی که این سادگی با کل دکوراسیون منزل شما هماهنگی داشته باشد.

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان

شرکت سیتاک مشاور، طراح و مجری کلیه امور بازسازی ساختمان های مسکونی و اداری

دیگر خدمات سیتاک

اخذ جواز ساخت

طراحی نما

طراحی ویلا و اجرای ویلا

طراحی دکوراسیون داخلی

اجرای دکور مغازه

خانه هوشمند

چیلر

طراحی نما کلاسیک

طراحی نما مدرن

 

دیدگاه ها بسته شده است