طراحی سقف در دکوراسیون مغازه

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد بازدید: ۱۵۸
مرداد ۱ام, ۱۳۹۶
تحريريه سيتاک
طراحی دکوراسیون داخلی
چه شرکتی را برای طراحی دکوراسیون مغازه خود انتخاب کنید؟
تیر ۳۱, ۱۳۹۶
دکوراسیون مغازه
بهترین دکوراسیون برای مغازه پوشاک (بخش اول)
مرداد ۲, ۱۳۹۶

دکوراسیون مغازه

طراحی سقف در دکوراسیون مغازه

اولین سوالی که در مواجهه با موقعیت بازسازی دکوراسیون مغازه می بایست از خود بپرسید این است که مخاطبان شغل شما عموماً چه افرادی هستند؟ شما با شناخت مشتریان خود و سلایق آنها می توانید هم محصولات نزدیک تری به سلایق آنان ارائه کنید و هم دکوراسیون مغازه خود را طوری طراحی و اجرا کنید که عموم مخاطبان شما جذب دکوراسیون مغازه شوند. دکوراسیون مغازه شما در وهله اول وظیفه دارد تا مشتریان گذری را به داخل مغازه شما بکشاند. مشتریان ثابت شما نیز با دیدن دکوراسیون جدید در مغازه شما تبدیل به افراد فعالی در حوزه تبلیغات کسب و کار شما می شوند. ما نیز مانند شما از دکوراسیون مغازه همین را می خواهیم. می خواهیم با صرف کمترین هزینه و با ایده هایی ناب فروش را افزایش دهیم. اجرای دکور مغازه خود را به ما بسپارید. با سیتاک همراه باشید.

دکوراسیون مغازه

دکوراسیون مغازه

به سقف فعلی فکر نکنید:

مهم نیست سقف فعلی مغازه شما چه طرحی دارد. مهم اینست که چه طرحی می خواهید برای سقف اجرا شود. طرح های زیادی در حوزه کسب و کارهای مختلف وجود دارند که با توجه به متراژ مفید مغازه و مساحت سقف پیشنهاد داده می شوند. در ابتدا سقف به لحاظ تاسیساتی که قرار است پشت آن پنهان شود ارزیابی می شود. تاسیسات مغازه و بخشی از آن که در بالای سقف کاذب قرار می گیرد تماماً تاسیسات برقی است. سیم و کابل های روشنایی مغازه را بالای سقف کاذب فرم بندی می کنیم. هر جایی که لازم باشد نورهایی را تعبیه می کنیم تا در مواقع خاص به کمک طرح دکوراسیون بیایند. نورپردازی و رعایت اصول آن از اولویت های دکوراسیون مغازه هستند. بنابراین به سقف قبلی خود فکر نکنید. شما می توانید در سقف مغازه المان سازی را نیز انجام دهید.

دکوراسیون مغازه

دکوراسیون مغازه

متریال را تعیین کنید:

پس از اینکه طرح اولیه سقف را با توجه به محصولاتی که ارائه می کنید، تعیین کردید نوبت تعیین متریال ها است. شما می توانید از متریال هایی مانند شیشه، آینه، چوب، ورق های آلمینیوم و … برای سقف استفاده نمایید. هر کدام از متریال ها جایگاه و شرایط استفاده مخصوص به خود را دارند. اگر بخواهید به کار خود عمق و کنتراست خوبی دهید می توانید از شیشه و چوب در کنار یکدیگر استفاده کنید. بخش جذاب کننده دکور سقف را به عهده شیشه بگذارید و از چوب برای عمق بخشیدن به کار استفاده نمایید. طرحی که برای سقف مغازه خود اجرا می کنید می بایست با طرح دیوارها و همچنین قفسه ها دارای هماهنگی باشد. شما می توانید این هماهنگی را در طرح های یکپارچه پیدا کنید. طرح هایی که از ابتدا و در ۳ بخش دیوار، سقف و قفسه ها طراحی شده باشند.

دکوراسیون مغازه

دکوراسیون مغازه

رنگ و نور را دنبال کنید:

دکوراسیون مغازه شما ترکیبی از رنگ هایی است که در آن استفاده شده است. حال می توانید این رنگ ها را به شیوه های مصنوعی و صرفاً به عنوان عناصر دکوراتیو خلق کنید یا اینکه از رنگ اصلی متریال ها کمک گرفته و رنگ طبیعی متریال ها را پایه دکوراسیون مغازه قرار دهید. جدا از هر اتفاقی که در ترکیبات رنگی دکوراسیون مغازه شما رخ دهد همچنان یک شانس دیگر برای تغییر در دکوراسیون خواهید داشت. آنهم استفاده از معجزه نور است. نورها همه چیز را تغییر می دهند. برای نورپردازی داخلی مغازه خود با افراد دارای صلاحیت حرفه ای مشورت نمایید. یک خطای کوچک در نورپردازی می تواند مغازه شما را از بورس بیاندازد. نورپردازی در هر صنف طریقه و روش مخصوص به خود را دارد.

دکوراسیون مغازه

دکوراسیون مغازه

سعی کنید بر اساس محصولاتی که عرضه می کنید و شناختی که از مشتریان خود بدست آورده اید اقدام به نورپردازی کنید. نور می تواند مشتریان شما را چند برابر کند. بنابراین از نورهای ملایم و سفید برای جذب عموم استفاده کنید. به قفسه ها نورهای مخصوص موضعی بتابانید. یادتان باشد این نورها می بایست به صورت غیر مستقیم به محصولات تابانده شوند. روی عناصر دکوراتیو مغازه خود مانور نوری بیشتری دهید. این اطمینان را به مشتریان بدهید که محیط مغازه شما برای خرید آنان امن است و هیچ نکته ی غیر عادی وجود ندارد. شما تمام این اقدامات را از روی سقف مغازه و با کمک طرحی که در سقف پیاده سازی کرده اید اجرا می کنید. سقف مغازه شما عنصر مهمی برای دکوراسیون مغازه شماست. پس آنرا جدی بگیرید.

دکوراسیون مغازه

دکوراسیون مغازه

شرکت سیتاک مشاور، طراح و مجری امور دکوراسیون مغازه شماست.

دیگر خدمات سیتاک

اخذ جواز ساخت

طراحی نما

طراحی ویلا

طراحی دکوراسیون داخلی

بازسازی منزل

بازسازی آپارتمان

خانه هوشمند

چیلر

 

دیدگاه ها بسته شده است