طراحی هوشمندانه ویلا

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد بازدید: ۱۳۳
تیر ۱۱ام, ۱۳۹۶
تحريريه سيتاک
اهمیت نور در طراحی ویلا
خرداد ۲۳, ۱۳۹۶
طراحی ویلا
نقشه معماری در طراحی ویلا
تیر ۱۸, ۱۳۹۶
طراحی ویلای هوشمند

طراحی ویلای هوشمند

طراحی هوشمندانه ویلا

اگر دوست دارید ویلای خود را به صورت هوشمند طراحی کنید در این مقاله با سیتاک همراه باشید تا اطلاعاتی در مورد ویلاهای هوشمند در اختیارتان قرار دهد. موضوع از این قرار است که زندگی امروز نیاز هر چه بیشتر شما به استفاده از خانه ها و ویلاهای هوشمند را سبب می شود. شما می توانید با هزینه های بسیار پایین حتی برای ویلاهای ساخته شده و آماده نیز بحث هوشمند سازی ویلا را طراحی و اجرا کنید. با سیتاک همراه باشید.

طراحی ویلای هوشمند

طراحی ویلای هوشمند

ویلای هوشمند چه امکاناتی دارد؟

همانطور که می دانید شما تمام تجهیزات و دسترسی های ویلا را می توانید به صورت هوشمند کنترل و نظارت نمایید. تجهیزاتی مانند تمام روشنایی ها، سیستم های سرمایشی، پرده ها، آیفون تصویری، سیستم صوت و تصویر داخلی ویلا، شیرهای اتوماتیک کنترل گاز و آب، آبیاری محوطه و فضای سبز و درب ها و پنجره ها از جمله این تجهیزات است. شما با نصب سیستم هوشمند سازی ویلا در محیط می توانید به سادگی و فقط از روی اپلیکیشن نصب شده بر روی تلفن همراهتان تمام این تجهیزات را کنترل و نظارت نمایید. در هر ساعت از شبانه روز و از تمام نقاط دنیا تجهیزات و سیستم های مختلف رفاهی داخل ویلا را ببینید و با یک لمس ساده بر روی اپلیکیشن آنها را کنترل نمایید.

طراحی ویلای هوشمند

طراحی ویلای هوشمند

شاید با خواندن این متن به ویلای رویایی خود فکر کنید. ولی باور کنید که با ویلای لوکس و رویایی خود فقط کمی فاصله دارید. سیستم وایرلس اسمارت مایر در جهت هوشمند سازی ویلاهای در حال سکونت برنامه ریزی شده است و معایب سیستم های BMS در گذشته را به کلی رفع کرده است. یکی از آن معایب لزوم کابل کشی در ویلاها بود که نیاز به کنده کاری و تخریب رویه دیوارها داشت. امروزه با استفاده از سیستم وایرلس این عیب به صورت کامل رفع شده است. یا کنترل خانه هوشمند از طریق رله ها بود که یک ایراد بزرگ داشت. آنهم این بود که اگر یکی از رله ها دچار مشکل می شد، شما تمام سیستم را از دست می دادید. ولی با سیستم وایرلس اگر یکی از بخش ها نیز دچار مشکل یا نواسانات برق شد برای دیگر بخش ها هیچ مشکلی پیش نمیاد و سیستم بکار خود ادامه میدهد.

طراحی ویلای هوشمند

طراحی ویلای هوشمند

قابل ارتقا بودن سیستم:

در طراحی ویلا به صورت هوشمند یکی از نکاتی که حتماً می بایست مد نظر قرار گیرد قابلیت ارتقای سیستم در آینده است. معمولاً سیستم های تحت کابل کشی اینکار را با اضافه کردن رله و کابل کشی انجام می دهند که به معایب آنها اشاره شد. ولی در سیستم های وایرلس خانه هوشمند ارتقا فقط ۲ ساعت زمان می برد. اگر نیاز شما به ارتقای سیستم در حد راه اندازی یا طراحی ویلا به صورت مجدد هم باشد تنها در مدت زمان ۲ ساعت اینکار برای شما انجام می گیرد. شما در طراحی ویلا می توانید بحث خانه هوشمند و هوشمند سازی ویلا را هم پیش بینی کنید. اگر هم اینکار را انجام نداده اید نگران نباشید. سیستم برای ویلاهای آماده طراحی شده است.

طراحی ویلای هوشمند

طراحی ویلای هوشمند

شرکت سیتاک متخصص در طراحی ویلا و بحث هوشمند سازی ویلا است.

دیگر خدمات سیتاک

اخذ جواز ساخت

طراحی نما

طراحی دکوراسیون داخلی

دکوراسیون مغازه

بازسازی ساختمان

چیلر

دیدگاه ها بسته شده است