طراحی ویلا
ویلای خود را بروز طراحی کنید
خرداد ۱۰, ۱۳۹۶
فضای بازی کودکان در طراحی ویلا
خرداد ۲۱, ۱۳۹۶
طراحی ویلا

طراحی ویلا

ملاک انتخاب پیمانکار طراحی و اجرای ویلا

در بحث هایی که قبلاً در مورد طراحی ویلا و اجرای ویلا داشتیم به نکات بسیاری اشاره شد. امروز قصد داریم تا شرایط شرکت های مختلف را برای اینکه در لیست شما قرار بگیرند بررسی کنیم. همانطور که می دانید رقابت شدیدی بین شرکت های طراح و مجری ویلاها در سرار کشور می باشد. رقابتی برای جلب نظر موافق و مثبت شما. بنابراین با سیتاک همراه باشید تا در این مورد با یکدیگر صحبت کنیم.

طراحی ویلا

طراحی ویلا

شما برای انتخاب یک شرکت در زمینه طراحی ویلا باید به نکات زیر توجه کنید.

طراحی ویلا

طراحی ویلا

۱ – داشتن آتلیه قوی برای طراحی ویلا:

شرکت هایی که در زمینه طراحی ویلا مدعی هستند حتماً دارای بخش طراحی بسیار قوی می باشند. شما با دیدن نمونه کارهای شرکت های مختلف می توانید تا حدود زیادی به قدرت آتلیه طراحی آنان پی ببرید. هر شرکتی که در طراحی معماری قویتری را در نمونه کارهایش ایجاد کرده باشد، صلاحیت بیشتری دارد تا مورد انتخاب شما واقع شود.

طراحی ویلا

طراحی ویلا

بنابراین یادتان باشد در ابتدای شروع مذاکره با شرکت های طراحی ویلا نمونه کارهای آنان را بررسی کنید. حتی در صورت لزوم می توانید قرار ملاقات حضوری با آنها را ترتیب دهید و از این طریق از تشکیلات و آتلیه آنان بازدید داشته باشید. شرکتی در این بازار رقابتی موفق تر است که از نیروهای خلاق و متخصص استفاده کند. شرکت سیتاک با آتلیه مجهز آماده ارائه مشاوره در زمینه طراحی ویلا به شماست.

طراحی ویلا

طراحی ویلا

۲ – داشتن توان مالی:

یکی از مولفه هایی که شما می بایست آن را در نظر بگیرید بحث توان مالی شرکت های طراحی ویلا است. اگر شما می خواهید کار ساخت ویلا را از مرحله طراحی ویلا تا اجرای نهایی آن به یک شرکت واگذار کنید می بایست از توان مالی آنها نیز مطمئن شوید. معمولاً بحث ساخت و اجرای ویلا به صورت مدیریت پیمان انجام می شود. یعنی سرمایه گذار خود شما هستید.

طراحی ویلا

طراحی ویلا

در این صورت می بایست از توان مدیریت مالی شرکت ها مطمئن شوید. این اطمینان و حساسیت شما سبب می شود تا شرکتی را انتخاب کنید تا بتواند از هدر رفت هزینه های شما جلوگیری کند. سرمایه شما را در جای مناسب و با صرفه جویی لازم هزینه کند. شرکتی باید مورد انتخاب شما باشد که سرمایه شما را سرمایه خود بداند و اجرا و طراحی ویلا را با راندمان بالا انجام دهد.

طراحی ویلا

طراحی ویلا

۳ – داشتن اکیپ های تخصصی در اجرا:

حتماً به این نکته دقت کنید. شرکتی واجد شرایط برای طراحی و اجرای ویلای شماست که در بخش اجرا دارای تیم قدرتمندی باشد. شرکت هایی هستند که به عنوان واسطه کار را با شما قرارداد می بندند و به اکیپ ها و گروه های بی نام و نشان واگذار می کنند. ممکن است شما تا آخر پروژه نیز اطلاعی از این موضوع پیدا نکنید. به هر حال توان اجرا در شرکت های مختلف یکی از مولفه های اصلی است. یادتان باشد شرکتی در این زمینه قدرتمند تر است که مهندسی باشد و مهندس ناظر طراحی و ساخت ویلای شما یکی از اعضای آن شرکت باشد. کار کردن با پیمانکاران ممکن است ارزان تر باشد ولی دارای دردسر های زیادی است. ممکن است ویلای شما با پیمانکاران جزء هیچگاه تکمیل نشود.

طرحی ویلا

طرحی ویلا

۴ – ارائه نمونه قرارداد شفاف و معتبر:

حتماً با شرکت هایی در زمینه طراحی ویلا قرارداد ببندید که به شما نمونه قرارداد ارائه می کنند. شما با دیدن نمونه قرارداد طراحی و اجرای ویلا می توانید به جزئیات قرارداد دسترسی پیدا کنید و زمان برای بررسی کردن قرارداد نیز دارید. شرکت هایی که تا لحظه آخر مینوت قرارداد را به شما ارائه نمی دهند واجد شرایط برای انتخاب شما نیستند. شما پس از اینکه انتخاب اولیه خود را انجام دادید با دیدن نمونه قرارداد است که می توانید این انتخاب را نهایی کنید. در مورد قرارداد ارائه شده حتماً با وکیل خود مشورت کنید. قرارداد را در محضر و به شکل کاملاً رسمی ببندید که تعهدات طرفین در آن کاملاً واضح و روشن باشد. از طرفی در صورت بروز اختلاف، قرارداد رسمی برای شما بهتر است و قابل استناد تر خواهد بود. سیتاک مشاور شماست.

قراداد طراحی ویلا

قراداد طراحی ویلا

طراحی ویلا، اجرای ویلا و محوطه سازی تخصص سیتاک است.

دیگر خدمات سیتاک

اخذ جواز ساخت

طراحی نما

طراحی دکوراسیون داخلی

دکوراسیون مغازه

بازسازی ساختمان

خانه هوشمند

چیلر

دیدگاه ها بسته شده است