ویلای خود را بروز طراحی کنید

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد بازدید: ۱۴۰
خرداد ۱۰ام, ۱۳۹۶
تحريريه سيتاک
طراحی ویلا
طراحی ویلا با شیوه های خلاقانه
خرداد ۷, ۱۳۹۶
طراحی ویلا
ملاک انتخاب پیمانکار طراحی و اجرای ویلا
خرداد ۱۶, ۱۳۹۶
طراحی ویلا

طراحی ویلا

ویلای خود را بروز طراحی کنید

حتماً شما هم دوست دارید تا ویلایتان کاملاً حرفه ای طراحی شود. طراحی ویلا بر اساس اصولی انجام می شود که هم می تواند ویلایی لوکس را به شما تحویل دهد و هم می تواند ساختمانی معمولی در میان محوطه ای گل کاری شده باشد. تفاوت این دو نتیجه در بکارگیری اصول طراحی ویلا است. ذوق و سلیقه در طراحی ویلا و نحوه استفاده از ضوابط و اصول می تواند نتیجه ای خارق العاده داشته باشد. استفاده از امکانات و تجهیزات روز دنیا در ویلا سازی امری مرسوم است. البته اگر مایل هستید ویلایی لوکس داشته باشید می توانید از این امکانات استفاده کنید. با سیتاک همراه باشید.

طراحی ویلا

طراحی ویلا

معماری در طراحی ویلا:

اولین قدم برای داشتن ویلایی لوکس و بروز، داشتن نقشه ای زیبا و کامل است. نقشه معماری در طراحی ویلا مهم ترین بخش است. برای داشتن نقشه ای فوق العاده داشتن تجربه، لازم و کافی نیست. شما می بایست با طراحانی در این زمینه مشورت کنید که سابقه طراحی نقشه معماری ویژه ویلا را داشته اند. این بحث از این جهت مهم است که در طراحی ویلا توجه به نور و اختصاص فضاهای عمومی و خصوصی، امری حساس تر از طراحی نقشه برای ساختمان های مسکونی یا اداری است. شما می بایست تمام توان خود را برای داشتن نقشه ای مناسب به کار ببندید.

طراحی ویلا

طراحی ویلا

نقشه ای برای ویلای شما مناسب است که هر یک از فضاها را به تفکیک کاربری و دارای نور استاندارد و کافی طراحی کرده باشد. در طراحی نقشه معماری جانمایی فضاهای عمومی مانند آشپزخانه یا سرویس و حمام بهداشتی دارای اهمیت می باشد. در ایران اکثراً به نقشه معماری در طراحی ویلا بصورت سطحی نگاه می شود. برای ویلاهای دوبلکس همین کافی است که دو طبقه بنای در ارتباط داشته باشید. در صورتی که هدف از طراحی ویلاهای دوبلکس امر دیگری است و می بایست برای آن برنامه و هدف داشت. در معماری روز دنیا تک تک فضاها دارای تعریف های مشخصی هستند و با توجه به کاربری هر فضا اقدام به طراحی و تعیین متراژ می شود. همه چیز در طراحی ویلا از داشتن نقشه ای خوب در معماری آن شروع می شود.

طراحی ویلا

طراحی ویلا

استفاده از متریال های مدرن:

یکی دیگر از نقاط حساس در طراحی ویلا به سبک مدرن استفاده از متریال های مدرن است. بعضی از مصالح را نمی توانید تغییر دهید و اصولاً امکان آنرا ندارید. مصالحی مانند گچ و سیمان و بلوک و لوله و … که البته کیفیت هر کدام از این مصالح نیز دست شماست و تعیین کننده است. ولی متریال های دیگری نیز هستند که تاثیر مستقیم روی کیفیت ساخت ویلای شما دارند. متریالی که شما در بخش های نهایی و اصطلاحاً رویه کار از آنها استفاده می کنید.

طراحی ویلا

طراحی ویلا

در این بخش نگرش شما مهم است. اگر نگرش شما این باشد که بهترین و مرغوب ترین متریال ها برای استفاده ی خودتان در ویلا استفاده شود عالی است. حتی اگر تمایل به فروش ویلا نیز داشته باشید مطمئن خواهید بود اولین نفری که برای بازدید به ویلای لوکس شما می آید با شما به توافق می رسد و معامله انجام خواهد شد. زیرا شما طراحی ویلا را برای خودتان انجام داده اید و شخصی سازی کرده اید.

طراحی ویلا

طراحی ویلا

متریال های بخش نهایی متریال هایی هستد که مستقیماً توی چشم هستند و شما هنگام سکونت و اقامت در ویلا با آنها سروکار مستقیم دارید. مانند انواع کفپوش ها، درب های داخلی و ورودی، کمد های دیواری و کابینت ها، چراغ ها و لوستر ها، شیرآلات بهداشتی، قرنیزها، شوفاژ و رادیاتورها، کلیدهای روشنایی و …

فقط تصمیم بگیرید که ویلایی لوکس و بروز طراحی و اجرا کنید، سیتاک در کنار شما و مشاور شماست.

دیگر خدمات سیتاک

اخذ جواز ساخت

طراحی نما

طراحی دکوراسیون داخلی

دکوراسیون مغازه

بازسازی ساختمان

خانه هوشمند

چیلر

دیدگاه ها بسته شده است