چگونه ویلای خود را لوکس و بروز طراحی کنید؟

چگونه ویلای خود را لوکس و بروز طراحی کنید؟

چگونه ویلای خود را لوکس و بروز طراحی کنید؟

طراحی ویلا امروزه به بحثی کاملاً تخصصی تبدیل شده است. شما هم مانند تمام مردم می خواهید پلانی را در طراحی ویلا اجرا کنید که متفاوت با ساختمان های معمول شهری باشد. ویلایی که بتواند مخاطبان خاص خود را جذب کند و همینطور باعث شگفتی رهگذران از طرح نمای ویلا شود. طراحی ویلا تخصص سیتاک است. شرکت سیتاک در امر طراحی ویلا ابتدا مشاور شماست تا بتئانید نقشه ها و پلان معماری را به صورت لاکچری طراحی نمایید. سپس تا اجرای نهایی ویلایی لوکس و بروز در کنارتان خواهد ماند.

طراحی ویلا
طراحی ویلا

موقعیت مکانی ویلا:

بسته به اینکه مکان ویلای شما کجاست طراحی ویلا انجام می شود. طراحی ویلا کلاسیک و طراحی ویلا مدرن از سبک هایی هستند که بسیار جنبه عمومی دارند و شما در هر کجای جهان می توانید ویلایی در این سبک ها داشته باشید. شما یک ویلای ساحلی را ترجیح می دهید یا دوست دارید در ویلایی جنگلی زندگی کنید. سبک طراحی ویلا برای ویلاهای ساحلی و جنگلی با یکدیگر متفاوت است. سیتاک با توجه به تجربه ای که در طراحی ویلا دارد، با در نظر گرفتن سلایق شما، طرحی را برایتان در نظر می گیرد که هم قابل اجرا باشد و هم بحث لوکس بودن و مدرن بودن در آن رعایت شود. شما می توانید با مشاوران طراحی ویلای سیتاک در ارتباط باشید.

 

۰۹۱۹۸۲۰۶۲۹۸ فرهمند

 

طراحی ویلا
طراحی ویلا

مصالح اجرایی ویلا:

یکی از مقوله های مهم در طراحی ویلا بحث انتخاب متریال است. شما با توجه به منطقه جغرافیایی که ویلا در آن واقع شده است متریال را انتخاب می کنید. در مناطق مرطوب نوعی از متریال مناسب است که بتواند حس خشکی را القا نماید و در برابر رطوبت مقاوم باشد. اگر ویلای شما در مناطق خشک و بیابانی واقع است می بایست از متریال مقاوم در برابر حرارت و آتش سوزی استفاده کنید.  بنابراین نقش متریال را در طراحی ویلا در نظر بگیرید. برخی از متریال ها در تمامی شرایط اقلیمی ایران کاربرد دارند ولی برخی متریال دیگر طبق نظر طراح و آرشیتکت در ویلا کار می شوند. در بخش ساخت ویلا نگران نباشید. سیتاک برآورد دقیقی از هزینه های شما آماده خواهد کرد و طبق جدول زمانبندی اجرای ویلا انجام خواهد شد.

طراحی ویلا
طراحی ویلا

کیفیت متریال:

 جنبه دیگری که اهمیت انتخاب متریال در طراحی ویلا را نشان می دهد کیفیت و مرغوبیت متریال اجرایی است. شما می توانید مقاوم ترین متریال را در بحث ابنیه انتخاب کنید ولی در بخش متریال های نصبی انتخاب کیفیت با شماست. این شمایید که تعیین می کنید چه درجه ای از متریال در ویلای شما خودنمایی کند. متریال هایی مانند شیرآلات بهداشتی، درب های ورودی و داخلی، انتخاب سنگ و متریال نما، انتخاب متریال کف و همچنین دیوارپوشی که مورد نظر شماست، می بایست از بهترین نوع باشد. سیتاک به شما کمک خواهد کرد تا درجه کیفی بهتری از متریال ها را با قیمت پایین تری خرید نمایید. سیتاک مشاور شما در طراحی و اجرای ویلا است.

طراحی ویلا
طراحی ویلا

 

شرکت سیتاک مشاور شما در بحث طراحی ویلا و اجرای ویلا با ارئه طرح ۳ بعدی قبل از اجرا

۰۹۱۹۸۲۰۶۲۹۸ مهندس فرهمند

دیگر خدمات سیتاک

اخذ جواز ساخت

طراحی نما

طراحی دکوراسیون داخلی

بازسازی ساختمان

خانه هوشمند

چیلر

 دکوراسیون مغازه

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

برای اطلاع از آخرین اخبار و متدهای روز دنیا به جمع طراحان سیتاک بپیوندید!

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۳۸

مقاله های مرتبط :